^ Back to Top

2011

ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO

Lokalizacja punktów zbiórek systemem obwoźnym

zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

na terenie MIASTA i GMINY BUK

w dniu 10 września 2011r.

 

Zbiórkę odpadów przeprowadzi firma ELEKTRORECYKLING – Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Bartosz Kubicki z siedzibą ul. Kolejowa 36, 64-300 Nowy Tomyśl.

 

a) miasto Buk

 

1.      ul. Wielkowiejska ( parking przy byłych szaletach miejskich ) od godz. 8.00 do godz. 8.30,

2.      ul. Powstańców Wielkopolskich ( teren targowiska ) od godz. 8.40 do godz. 9.10,

3.      osiedle 700 Lecia Miasta ( parking przy obwodnicy od strony ul. Dworcowej pomiędzy budynkiem nr 1 i 2 ) od godz. 9.20 do godz. 9.50,

4.      ul. Lipowa ( przy pojemnikach do segregacji odpadów od strony ul. Ojca Rafała Chylińskiego) od godz. 10.00 do godz. 10.30.

 

b) wioski

 

1.      Wiktorowo ( przy posesji nr 4 - Pana Pawła Dziurli ) od godz. 10.40 do godz.10.55,

2.      Pawłówko ( przy stawie ) od godz. 11.05 do godz. 11.20,

3.      Niepruszewo:

a)      ul. Starowiejska - teren przy kotłowni Spółdzielni Mieszkaniowej od godz. 11.35 do godz. 11.50,

b)     skrzyżowanie ul. Jarzębinowej z ul. Jaśminową od godz. 12.00 do godz. 12.15,

4.      Kalwy ( przy Klubie Rolnika ) od godz. 12.25 do godz. 12.40,

5.      Cieśle ( przy posesji Pani Sołtys ) od godz. 12.50 do godz. 13.05.

 

6.   Wielkawieś:

 

a)                              przy posesji Pana Sołtysa ( ul. Smugi ) od godz. 8.00 do godz. 8.15,

b)     osiedle za stadionem ( AMT ) przy placu zabaw pomiędzy ul. Irysową  a ul. Różaną  od godz. 8.25 do godz. 8.40,

 

7.   Żegowo ( przy Klubie Rolnika ) od godz. 8.50 do godz. 9.05,

8.   Wysoczka ( przy sklepie ) od godz. 9.15 do godz. 9.30,

9.   Otusz ( przy Klubie Rolnika ) od godz.  9.40 do godz. 9.55,

10. Dobieżyn ( ul. Powst. Wlkp. parking przy sklepie / skrzyżowanie ul. Powst. Wlkp. z ul. Podgórną / ) od godz. 10.10 do godz. 10.25,

11.  Szewce ( przy budynku OSP ) od godz. 10.35 do godz. 10.50,

12.  Dakowy Suche ( przy stawie ) od godz. 11.00 do godz. 11.15,

13.  Sznyfin ( przy posesji Pana Sołtysa ) od godz. 11.25 do godz.11.40,

14.  Dobra ( przy byłej hydroforni ) od godz. 11.50 do godz. 12.05.