^ Back to Top

2009

SYLWESTER 2009 W NIEPRUSZEWIE

            Tradycją w Niepruszewie stał się już fakt organizowania co rok Zabawy Sylwestrowej przez członków dwóch najprężniej działających organizacji w Niepruszewie: Koła Gospodyń Wiejskich oraz Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. I tym razem sala Wiejskiego Domu Kultury w noc z 31 grudnia 2009 na 1 stycznia 2010 zapełniła się miłośnikami dobrej zabawy, na zorganizowanym już po raz trzeci Balu Sylwestrowym.

           Przy suto zastawionych stołach i akompaniamencie fantastycznej muzyki można było odpocząć od trosk mijającego roku i nabrać siły, aby zmierzyć się z tym co przyniesie przyszłość. Dziś, w ten wyjątkowy wieczór i noc, na WESOŁO. Na parkiecie świetnie bawili się wszyscy, starsi i młodsi, kobiety i mężczyźni.

            Po raz kolejny słowa wielkiego uznania należą się organizatorom tego przedsięwzięcia z p. Danielą Kalemba - Przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich i p. Arkadiuszem Szymańskim - Prezesem Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, którzy koordynowali przygotowania, a następnie czuwali nad tym, aby wszyscy mogli bawić się bez przeszkód.

 

Zobacz zdjęcia z Balu >>>