^ Back to Top

2008

SYLWESTER 2007

SYLWESTER 2007

 

           31 grudnia o północy pożegnaliśmy stary 2007, a rozpoczęliśmy nowy 2008 rok. Ten wyjątkowy wieczór i noc wszyscy chcieli spędzić jak najprzyjemniej i dlatego ilu ludzi, tyle pomysłów na zabawę. Jedni spędzili czas na hucznych zabawach, niektórzy kameralnie w gronie najbliższych znajomych i krewnych, a jeszcze inni w domu przed telewizorem, uczestnicząc w transmitowanych przez niemal wszystkie stacje balach pod chmurką.

            W tym roku również w Niepruszewie mogliśmy spędzić tego Sylwestra na wspaniałej zabawie zorganizowanej wspólnie przez Koło Gospodyń Wiejskich i Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Na Sali Wiejskiej zgromadziło się blisko 90 osób, które przy akompaniamencie wspaniałej muzyki bawiły się dosłownie do białego rana (zabawa skończyła się bowiem o 6 rano!!!). Wszyscy uczestnicy tego balu byli zachwyceni wspaniałą atmosferą oraz świetnym przygotowaniem całej imprezy. W tym miejscu należą się ogromne słowa uznania dla wszystkich osób, które aktywnie włączyły się w przygotowanie tak wspaniałej uroczystości. Jak wielki to wysiłek wie zapewne każdy, kto kiedykolwiek porwał się na zorganizowanie podobnego przedsięwzięcia. Całością prac kierowały zarządy organizacji z p. Danielą Kalembą - przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich oraz p. Arkadiuszem Szymańskim - przewodniczącym Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów na czele. Jak wspaniale zorganizowana była zabawa niech świadczy fakt, że do ostatniej chwili na parkiecie bawiły się niemal wszystkie pary. A bawili się wszyscy: starsi i młodsi, mieszkańcy Niepruszewa i okolic. Zaproszenia na zabawę rozeszły się błyskawicznie, w kilkanaście dni. Zabawy organizowane na Sali Wiejskiej w Niepruszewie cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a organizatorzy już zapowiedzieli, że będą się odbywały częściej. Podczas uroczystości życzenia bawiącym się gościom złożył również sołtys wsi Niepruszewo Daniel Kańduła.

            Zdjęcia z zabawy sylwestrowej w Niepruszewie zobaczysz TUTAJ >>>

 

            A o północy całe Niepruszewo rozbłysło tysiącami fajerwerków. Tradycyjnie już wszyscy wybiegli z domów oraz lokali aby w ten sposób uczcić nadejście Nowego Roku. Rozbłyskom rac i hukowi petard nie było końca. Szczęśliwie tej nocy nikomu nic złego się nie stało.

            Zdjęcia sztucznych ogni nad Niepruszewem TUTAJ >>>

 

            Po sylwestrowych szaleństwach czas wracać do normalnych obowiązków. Oby ten Nowy Rok był dla nas wszystkich szczęśliwy i łaskawy. Niech na naszych twarzach gości tylko uśmiech, a w sercach radość i szczęście. A na następne szaleństwa sylwestrowej nocy przyjdzie nam poczekać CAŁY ROK